Snow in Znojmo

Vždy jsem preferovala zimu před létem. Raději se budu klepat zimou, mít červený nos a tváře, oblékat se do několika vrstev oblečení, poslouchat křupání sněhu a shazovat z čepice a rukavic sněhové vločky, než abych se potila (a obávala se, kde na oblečení to bude vidět) či si spálila svou bílou kůži.

Byla jsem šťastná, když letos napadl sníh a vydržel až do Štědrého dne! Každý den jsem si užívala pohled z okna po probuzení, cestou do práce, cestou z práce a i večer, když se ke sněhovému třpytu přidaly blikající světýlka z okolních domů.

Proto mi to nedalo a jedno odpoledne (dobře, místo oběda) jsem se vydala do historického centra Znojma, abych zachytila tu tichou krásu města, zklidněného sněhovou pokrývkou.

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with 3 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with f3 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

A samozřejmě nemůžu zapomenout na to, abych vám popřála šťastné a veselé..! 🙂

Reklamy

2 thoughts on “Snow in Znojmo

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s