Fribourg

Můj první velký pracovní výjezd! A rovnou do Švýcarska!

Protože to bylo poprvé, tak vím, že to nebylo dokonalé (bohužel ani výsledek zápasu nebyl dokonalý), ale myslím, že to mohlo být i horší. Jsou věci, které neovlivníte a můžete se stavět na hlavu, takže pro příště stačí zachovat klidnou mysl a přizpůsobit se situaci. A další příště bude hned další týden a to v Mnichově.

Cesta do Fribourgu byla dlouhá. A prodloužena díky občasným dopravním komplikacím kolem Salzburgu a Zürichu. Ale vše bylo zapomenuto ve chvíli probuzení v bílých načechraných peřinách a následnou snídaní, která byla pro další návštěvníky hotelu velkým šokem, protože celý jídelní prostor zabíral sbor chlapů v černých tričkách s malinkým orlem plus má maličkost. Trest za jejich brzké vstávání, jak jsem to okomentovala při pohledu na postarší dámu se založenýma rukama, která mne hypnotizovala zabijáckým pohledem kvůli tomu, jak pomalu jsem srkala svůj pomerančový džus.

Krátká (opravdu velmi krátká) procházka městem a hned jsem spěchala do BCF Areny. Trénink, oběd a zpátky na hotel. A následovala delší (ale opravdu delší) procházka městem. Fribourg je rozdělen na historickou část, ve které jsme se nacházeli my a možná 4 další lidé, a část novou, kde těch lidí bylo přeci jen více. Ale neměla jsem náladu nakupovat cokoliv a ani na pohledy jsem neměla čas, přestože jsem pár lidem chtěla udělat radost (v Mnichově už by se to mohlo povést!).

Zápas dopadl, jak dopadl. Pak už jen pozápasové rozhovory, zjistit, zda chlapečci dostali večeři a zamávat jim na cestu. A pak stačilo se jen znovu zachumlat do těch bílých peřin a vyspat se na tu předlouhou cestu domů. Ale neměnila bych. Mnichove, těš se!

Processed with VSCO with m5 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with m5 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with m5 presetProcessed with VSCO with m5 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 preset

PS: Fotografie ze zápasu s Fribourgem je možné si prohlédnout na mém druhém blogu zde 🙂

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s